PROGRAM

Jak probíhá závodní víkend plný adrenalinu a zábavy?

Závodní víkend začíná pátečním volným tréninkem, který nabízí dva 50minutové tréninky, v nichž týmy usilovně pracují na nejlepším nastavení. V sobotu ráno se koná další 20minutový volný trénink, po němž následuje 25minutový kvalifikační trénink - známý jako Superpole - který určí, jak se jezdci postaví do prvního závodu. Na fanoušky pak čekají tři závody WorldSBK: Závod 1 v sobotu, závod Tissot Superpole - sprint na 10 kol - v neděli dopoledne a závod 2 v neděli odpoledne. WorldSSP a WorldSSP300 jsou hlavní podpůrné třídy WorldSBK. Každá z nich má dva závody, přičemž 1. závod se jede v sobotu a 2. závod v neděli.

Harmonogram závodního víkendu zde

Divácký harmonogram s doprovodným programem

Oficiální program (v tištěné formě bude ke koupi ve fan shopu)

Mapa WorldSBK Czech Round

Doprovodný program

Doprovodný program se liší podle zvoleného typu vstupenky. Základní vstupné nabídne vstup na „DIVÁCKÝ SVAH“ s tribunami výhledem na největší část dráhy. Rozšířené vstupné nabízí vstupné „DIVÁCKÝ SVAH & PADDOCK“. Diváci se tak dostanou i do bezprostřední blízkosti jezdců a závodních týmů v paddocku a mohou si užít i další aktivity spojené výhradně se šampionátem WorldSBK.

 

Základní vstupné = „Divácký svah"

 • nově tři velkoplošné obrazovky
 • přelet letounů L-39 Albatros z Aero Vodochody
 • stunt rider Martin Krátký
 • státní hymna v podání zpěváka Jana Smigmátora
 • DJ
 • BIKE PARADE - spanilá jízda soukromých motocyklů na dráze (možné pouze pro fanoušky s BIKE ENTRY parkováním uvnitř areálu, kapacita omezena)
 • úschovna vybavení pro motorkáře (budova polygonu)
 • nově parkování pro auta možné i v areálu na diváckém svahu (omezená kapacita, prodej pouze na místě)
 • nové stánky food & merch
 • Bagrpark
 • chillout zóna

 

Rozšířené vstupné = „Divácký svah + Paddock“

Mistrovství světa superbiků nabízí fanouškům intenzivní zážitky v těsném kontaktu s jezdci a celou show odehrávající se v paddocku. Diváci se mohou tešit na jedinečnou atmosféru závodního paddocku, kde je pro fanoušky na míru připraveno mnoho zajímavostí a unikátních zážitků. Po celý den jsou otevřené týmové boxy a fanoušci tak mohou nahlédnout přímo zázemí jezdců a týmů.

 

1. PADDOCK LIFE

Bezkonkurenční přístup

Paddock WorldSBK je přístupný divákům se zakoupenou vstupenkou do paddocku (není v ceně základního vstupného). Poznejte své oblíbené jezdce, jejich týmové kamiony a hospitality i všechna tajemství tohoto malého velkého putovního města. Kromě toho se zúčastněte všech zábavných aktivit a víkendových oslav společně se svými závodními hrdiny.

 

 

2. PADDOCK SHOWBlíže k vašim závodním hrdinům

Exkluzivně pro WorldSBK je Paddock Show tím pravým místem. Více než 9 hodin zábavy na pódiu denně, včetně živého komentování veškerého dění na trati, rozhovorů, autogramiád, chatových show a mnoha dalšího. Ohromující expozice motocyklů, zahrnující všechny soutěžící značky WorldSBK. Od roku 2023 se Paddock Show přesouvá z diváckého svahu přímo do závodního paddocku.

 

8. PIT WALKZ jiného úhlu pohledu

Zažijte vzrušující pocit, když jste u trati, přiblížíte se k boxům a uvidíte, jak se týmy připravují.
(Pozn: Limitovaný počet osob. Vstup bude k zakoupení v průběhu víkendu pouze ve Fan Shopu ADM, cena 240 Kč. Vstup od 18 let, pouze v pevné obuvi)

 

3. FAN ZONE Zábava u trati

Fanouškovská zóna WorldSBK se nachází v paddocku a nabízí fanouškům další obsah a zábavu. V centru této zóny se nachází Paddock Show, kde si můžete také zakoupit své oblíbené zboží, ochutnat a objevit nové produkty od našich partnerů nebo se dokonce připojit k testovací jízdě.

 

 

4. VICTORY LANEJízda vítězných motorek v Paddocku

Exkluzivně jen ve WorldSBK se vítězné motocykly "projíždějí mezi fanoušky" na konci tréninků Superpole a závodů. Fanoušci si mohou s vítězi potřást rukou a dostat se blíže než kdykoli předtím k jejich závodním idolům.

 

 

5. PARC FERME EMOTIONSVnímejte emoce

Exkluzivně jen ve WorldSBK se Parc Ferme nachází v centru paddocku a je přístupný fanouškům se vstupenkou do paddocku. Fanoušci si nemohou nechat ujít jedinečný okamžik plný emocí těsně po skončení závodu (a superpole). V prostoru Parc Ferme jsou živě přenášeny rozhovory.

 

 

6. PODIUM CELEBRATIONSpolečné oslavy

Exkluzivně jen ve WorldSBK je pódium umístěno v centru paddocku a je přístupné všem fanouškům. Fanoušci mohou společně spolu s jezdci a týmy zažít vítěznou euforii. Nic se nedá srovnat s TÍMTO okamžikem plným radosti.

 

 

7. ACTION BOXVíce než jen akce

V sobotu a v neděli vás přivítá Action Box (číslo boxu bude upřesněno), který vám nabízí možnost sledovat dění na trati na úžasné LED obrazovce umístěné uvnitř boxu nebo dokonce z boxové zdi.

 

 

9. TECHNICAL BAYTechnické kontroly živě

Buďte v první řadě v technické zóně v paddocku a sledujte na vlastní oči kontroly motocyklů vašich oblíbených týmů a jezdců prováděné technickým personálem WorldSBK hned po skončení závodu.

 


Partneři