PROGRAM

Prohlédněte si přesný harmonogram závodního víkendu zde.

Prohlédněte si oficiální program on-line zde.

Doprovodný program se liší podle zvoleného typu vstupenky.

Základní vstupné = „Divácký svah"

  • Velkoplošné obrazovky
  • BIKE PARADE - spanilá jízda soukromých motocyklů na dráze (možné pouze pro fanoušky s BIKE ENTRY parkováním uvnitř areálu, kapacita omezena)
  • Bagrpark
  • Chillout zóna

 

Rozšířené vstupné = „Divácký svah + Paddock“

Mistrovství světa superbiků nabízí fanouškům intenzivní zážitky v těsném kontaktu s jezdci a celou show odehrávající se v paddocku. Diváci se mohou tešit na jedinečnou atmosféru závodního paddocku, kde je pro fanoušky na míru připraveno mnoho zajímavostí a unikátních zážitků.   

1. PADDOCK LIFE

Bezkonkurenční přístup

Paddock WorldSBK je přístupný divákům se zakoupenou vstupenkou do paddocku (není v ceně základního vstupného). Poznejte své oblíbené jezdce, jejich týmové kamiony a hospitality i všechna tajemství tohoto malého velkého putovního města. Kromě toho se zúčastněte všech zábavných aktivit a víkendových oslav společně se svými závodními hrdiny.

 

 

2. PADDOCK SHOWBlíže k vašim závodním hrdinům

Exkluzivně pro WorldSBK je Paddock Show tím pravým místem. Více než 9 hodin zábavy na pódiu denně, včetně živého komentování veškerého dění na trati, rozhovorů, autogramiád, chatových show a mnoha dalšího. Ohromující expozice motocyklů, zahrnující všechny soutěžící značky WorldSBK. Od roku 2023 se Paddock Show přesouvá z diváckého svahu přímo do závodního paddocku.

 

 

3. FAN ZONE Zábava u trati

Fanouškovská zóna WorldSBK se nachází v paddocku a nabízí fanouškům další obsah a zábavu. V centru této zóny se nachází Paddock Show, kde si můžete také zakoupit své oblíbené zboží, ochutnat a objevit nové produkty od našich partnerů nebo se dokonce připojit k testovací jízdě.

 

 

4. VICTORY LANEJízda vítězných motorek v Paddocku

Exkluzivně jen ve WorldSBK se vítězné motocykly "projíždějí mezi fanoušky" na konci tréninků Superpole a závodů. Fanoušci si mohou s vítězi potřást rukou a dostat se blíže než kdykoli předtím k jejich závodním idolům.

 

 

5. PARC FERME EMOTIONSVnímejte emoce

Exkluzivně jen ve WorldSBK se Parc Ferme nachází v centru paddocku a je přístupný fanouškům se vstupenkou do paddocku. Fanoušci si nemohou nechat ujít jedinečný okamžik plný emocí těsně po skončení závodu (a superpole). V prostoru Parc Ferme jsou živě přenášeny rozhovory.

 

 

6. PODIUM CELEBRATIONSpolečné oslavy

Exkluzivně jen ve WorldSBK je pódium umístěno v centru paddocku a je přístupné všem fanouškům. Fanoušci mohou společně spolu s jezdci a týmy zažít vítěznou euforii. Nic se nedá srovnat s TÍMTO okamžikem plným radosti.

 

 

7. ACTION BOXVíce než jen akce

V sobotu a v neděli vás přivítá Action Box (číslo boxu bude upřesněno), který vám nabízí možnost sledovat dění na trati na úžasné LED obrazovce umístěné uvnitř boxu nebo dokonce z boxové zdi.

 

 

8. PIT WALKZ jiného úhlu pohledu

Zažijte vzrušující pocit, když jste u trati, přiblížíte se k boxům a uvidíte, jak se týmy připravují.
(Pozn: Limitovaný počet osob. Vstup bude k zakoupení v průběhu víkendu pouze ve Fan Shopu ADM, cena 240 Kč. Vstup od 18 let, pouze v pevné obuvi)

 

 

9. ROAD TEST DRIVEVy řídíte, my se staráme

Po příjezdu do Paddocku se přihlaste na zážitek Road Test Drive a projeďte se po silnicích v okolí okruhu a vyzkoušejte si různé modely Hyundai N, které jsou k dispozici na speciálních trasách navržených našimi instruktory řízení. Nenechte si ujít příležitost zažít vzrušující jízdu pod vedením zkušeného spolujezdce a všechny cenné rady, které vám může nabídnout.

 

 

10. TECHNICAL BAYTechnické kontroly živě

Buďte v první řadě v technické zóně v paddocku a sledujte na vlastní oči kontroly motocyklů vašich oblíbených týmů a jezdců prováděné technickým personálem WorldSBK hned po skončení závodu.

 


Partneři