PROGRAM

Jak probíhá závodní víkend plný adrenalinu a zábavy?

Závodní víkend začíná pátečním volným tréninkem, který nabízí dva 50minutové tréninky, v nichž týmy usilovně pracují na nejlepším nastavení. V sobotu ráno se koná další 20minutový volný trénink, po němž následuje 25minutový kvalifikační trénink - známý jako Superpole - který určí, jak se jezdci postaví do prvního závodu. Na fanoušky pak čekají tři závody WorldSBK: Závod 1 v sobotu, závod Tissot Superpole - sprint na 10 kol - v neděli dopoledne a závod 2 v neděli odpoledne. WorldSSP a WorldSSP300 jsou hlavní podpůrné třídy WorldSBK. Každá z nich má dva závody, přičemž 1. závod se jede v sobotu a 2. závod v neděli.

Přesný harmonogram a doprovodný program bude zveřejněn před závodním víkendem.

 

Doprovodný program

Doprovodný program se liší podle zvoleného typu vstupenky. Základní vstupné nabídne vstup na „DIVÁCKÝ SVAH“ s tribunami výhledem na největší část dráhy. Rozšířené vstupné nabízí vstupné „DIVÁCKÝ SVAH & PADDOCK“. Diváci se tak dostanou i do bezprostřední blízkosti jezdců a závodních týmů v paddocku a mohou si užít i další aktivity spojené výhradně se šampionátem WorldSBK.

 

Základní vstupné = „Divácký svah"

 • nově tři velkoplošné obrazovky
 • přelet letounů L-39 Albatros z Aero Vodochody
 • stunt rider Martin Krátký
 • státní hymna v podání zpěváka Jana Smigmátora
 • DJ
 • BIKE PARADE - spanilá jízda soukromých motocyklů na dráze (možné pouze pro fanoušky s BIKE ENTRY parkováním uvnitř areálu, kapacita omezena)
 • úschovna vybavení pro motorkáře (budova polygonu)
 • nově parkování pro auta možné i v areálu na diváckém svahu (omezená kapacita, prodej pouze na místě)
 • nové stánky food & merch
 • Bagrpark
 • chillout zóna

 

Rozšířené vstupné = „Divácký svah + Paddock“

Mistrovství světa superbiků nabízí fanouškům intenzivní zážitky v těsném kontaktu s jezdci a celou show odehrávající se v paddocku. Diváci se mohou tešit na jedinečnou atmosféru závodního paddocku, kde je pro fanoušky na míru připraveno mnoho zajímavostí a unikátních zážitků. Po celý den jsou otevřené týmové boxy a fanoušci tak mohou nahlédnout přímo zázemí jezdců a týmů.

 

1. PADDOCK LIFE

Bezkonkurenční přístup

Paddock WorldSBK je přístupný divákům se zakoupenou vstupenkou do paddocku (není v ceně základního vstupného). Poznejte své oblíbené jezdce, jejich týmové kamiony a hospitality i všechna tajemství tohoto malého velkého putovního města. Kromě toho se zúčastněte všech zábavných aktivit a víkendových oslav společně se svými závodními hrdiny.

 

 

2. PADDOCK SHOWBlíže k vašim závodním hrdinům

Exkluzivně pro WorldSBK je Paddock Show tím pravým místem. Více než 9 hodin zábavy na pódiu denně, včetně živého komentování veškerého dění na trati, rozhovorů, autogramiád, chatových show a mnoha dalšího. Ohromující expozice motocyklů, zahrnující všechny soutěžící značky WorldSBK. Od roku 2023 se Paddock Show přesouvá z diváckého svahu přímo do závodního paddocku.

 

8. PIT WALKZ jiného úhlu pohledu

Zažijte vzrušující pocit, když jste u trati, přiblížíte se k boxům a uvidíte, jak se týmy připravují.
(Pozn: Limitovaný počet osob. Vstup bude k zakoupení v průběhu víkendu pouze ve Fan Shopu ADM, cena 240 Kč. Vstup od 18 let, pouze v pevné obuvi)

 

3. FAN ZONE Zábava u trati

Fanouškovská zóna WorldSBK se nachází v paddocku a nabízí fanouškům další obsah a zábavu. V centru této zóny se nachází Paddock Show, kde si můžete také zakoupit své oblíbené zboží, ochutnat a objevit nové produkty od našich partnerů nebo se dokonce připojit k testovací jízdě.

 

 

4. VICTORY LANEJízda vítězných motorek v Paddocku

Exkluzivně jen ve WorldSBK se vítězné motocykly "projíždějí mezi fanoušky" na konci tréninků Superpole a závodů. Fanoušci si mohou s vítězi potřást rukou a dostat se blíže než kdykoli předtím k jejich závodním idolům.

 

 

5. PARC FERME EMOTIONSVnímejte emoce

Exkluzivně jen ve WorldSBK se Parc Ferme nachází v centru paddocku a je přístupný fanouškům se vstupenkou do paddocku. Fanoušci si nemohou nechat ujít jedinečný okamžik plný emocí těsně po skončení závodu (a superpole). V prostoru Parc Ferme jsou živě přenášeny rozhovory.

 

 

6. PODIUM CELEBRATIONSpolečné oslavy

Exkluzivně jen ve WorldSBK je pódium umístěno v centru paddocku a je přístupné všem fanouškům. Fanoušci mohou společně spolu s jezdci a týmy zažít vítěznou euforii. Nic se nedá srovnat s TÍMTO okamžikem plným radosti.

 

 

7. ACTION BOXVíce než jen akce

V sobotu a v neděli vás přivítá Action Box (číslo boxu bude upřesněno), který vám nabízí možnost sledovat dění na trati na úžasné LED obrazovce umístěné uvnitř boxu nebo dokonce z boxové zdi.

 

 

9. TECHNICAL BAYTechnické kontroly živě

Buďte v první řadě v technické zóně v paddocku a sledujte na vlastní oči kontroly motocyklů vašich oblíbených týmů a jezdců prováděné technickým personálem WorldSBK hned po skončení závodu.

 


Partneři